Menu

Info

Ühiste materjalidega riigi tutvustamine on kõigi osapoolte jaoks odavam ja mõjusam kui seda eraldi tehes. Seetõttu kasutavad ühtset süsteemi oma riigi tutvustamiseks enamik arenenud riike alates Rootsist kuni Uus-Meremaani.

Riigiasutusted, ettevõtted ja neid ühendavad organisatsioonid peavad väljaspoole Eestit turundades ja müües tutvustama ka oma riiki. See on vajalik messidel, välispartneritega kohtumistel, kodulehekülgedel ja muudes turundusmaterjalides. On oluline, et väljaspoole edastatav sõnum Eestist oleks selge ja ühtne — ainult siis on see kõige meeldejäävam. Selge kuvand aitab edendada nii Eesti toodete müüki kui turismi.

Siit veebilehelt leiad kõik Eesti tutvustamiseks vajalikud tööristad. Fotod, videod, esitlused, illustratsioonid, ikoonid ja ametliku kirjatüübi Aino. Lisaks juhised, kuidas neid kasutada ja omavahel kombineerida. Kõik materjalid on tasuta, aga enne kasutamist tutvu kasutustingimustega.

Kui avalikus sektoris soovite luua uut visuaalset identiteeti või mahukat loovalahendust (nt üritused, kampaaniad) Eesti Brändi kasutades, siis kindlasti võtke ühendust brand@estonia.ee

Eesti brändi platvormi haldab ja arendab EAS koostöös erinevate avaliku- ja erasektori asutustega. Platvormi loomiseks kutsuti 2016. aastal kokku Eesti Disainimeeskond, kuhu kuulusid Eesti parimad disaini- ja kommunikatsiooniprofessionaalid.

Kontakt

Küsimuste korral võta ühendust Eesti brändi tiimiga brand@estonia.ee.