EASi ja KredExi ühendasutus

Alari Orav

Eesti Brändi strateeg
alari@aku.co
+372 518 8402
brand.estonia.ee
estonia.ee

Mirjam Kristian

EASi ja KredExi ühendasutuse turundusjuht
mirjam.kristian@eas.ee
+372 55 606 607
brand.estonia.ee
estonia.ee
eas.ee

Stina Vürmer

Eesti brändi projektijuht
stina.vurmer@eas.ee
+372 5648 0111
brand.estonia.ee
estonia.ee

Merle Tõnts

Rahvusvahelise sektoriturunduse projektijuht
merle.tonts@eas.ee
+372 5331 7316
tradewithestonia.com

Kristi Veskus

Work in Estonia turundus-ja kommunikatsioonispetsialist
kristi.veskus@eas.ee
+372 502 5386
workinestonia.com

Katrin Vaga

e-residentsuse rahvusvaheliste avalike suhete juht
katrin.vaga@eas.ee
+372 5918 1886
e-resident.gov.ee

Kata Varblane

EASi välisinvesteeringute keskuse müügitoe valdkonnajuht
kata.varblane@eas.ee
+372 529 8358
investinestonia.com

Maris Orav

e-Eesti Esitluskeskuse kommunikatsioonijuht
maris.orav@eas.ee
+372 627 9364
e-estonia.com

Sander Sillavee

Startup Estonia turundus- ja partnerlusjuht
sander@startupestonia.ee
58046475
startupestonia.ee

Anneli Lepp

Turismiturunduse valdkonnajuht
anneli.lepp@eas.ee
+372 5343 9069
visitestonia.com

Eesti Instituut

Katrin Maiste

tegevjuht
katrin.maiste@einst.ee
+372 5648 6524
estinst.ee/en

Eesti konverentsibüroo

riine tiigi

Riine Tiigi

Turundusjuht
riine.tiigi@ecb.ee
+372 51 62 823
ecb.ee

Eesti Olümpiakomitee

Margus Kiiver

margus.kiiver@eok.ee

Eesti Teadusagentuur

Siim Lepik

Research in Estonia tegevuste juht
siim.lepik@etag.ee
+372 507 0654
researchinestonia.eu

Carlos Kuiv

Research in Estonia turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
carlos.kuiv@etag.ee
+372 730 0328
researchinestonia.eu

Haridus- ja Noorteamet

Eero Loonurm

Study in Estonia juht
eero.loonurm@harno.ee
+372 5159 579
studyinestonia.ee

Triinu Lillepalu

Study in Estonia International Marketing Specialist
triinu.lillepalu@harno.ee
+372 697 9230
studyinestonia.ee

Piret Puuorg

Study in Estonia International Marketing Specialist
piret.puuorg@harno.ee
studyinestonia.ee

Kristel Mõistus

Education Estonia projektijuht
kristel.moistus@harno.ee
+372 521 1524
educationestonia.org

Eva Toome

Eva Toome

Education Estonia projektijuht
Eva.Toome@harno.ee
+372 551 1669
educationestonia.org

Kultuuriministeerium

Hannus Luure

Kommunikatsiooninõunik
hannus.luure@kul.ee
+372 526 1431
kul.ee

Liisa Rohila

Kommunikatsiooninõunik
liisa.rohila@kul.ee
+372 5887 4729
settleinestonia.ee

Maimu Sibrits

maimu.sibrits@kul.ee

Maakondlikud Arenduskeskused

Riina Nõupuu

MAK-võrgustiku turunduse projektijuht
riina.noupuu@arenduskeskused.ee
+372 55 975 839
skype: riinanoupuu
arenduskeskused.ee

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Andres Kikas

andres.kikas@mkm.ee

Anu Vask

anu.vask@mkm.ee

Laura Laaster

laura.laaster@mkm.ee

Riigikantselei

Tallinna linn

Tartu linn

Helen Kalberg

helen.kalberg@raad.tartu.ee
+372 513 3929
visittartu.com

Tartu 2024

Krõõt-Filippov_riigiturundamise-toogrupp

Krõõt Filippov

Kommunikatsioonijuht
kroot.filippov@tartu2024.ee
+372 58174399
tartu2024.ee/en

Marika-Goldman_riigiturundamise-toogrupp

Marika Goldman

Turundusjuht
marika.goldman@tartu2024.ee
+372 55644413
tartu2024.ee/en

Välisministeerium

Evelina Nõmmela

Evelina.Nomme@mfa.ee
+372 5841 4065

Sarah Adamson

Meedinõunik
Sarah.Adamson@mfa.ee
+372 637 7618